Τρίτη 4 Νοεμβρίου 2008

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΡΟΔΙΑ 2 - 1

Σε ένα παιχνίδι που κυριάρχησε το δυνατό αλλά και το καλό ποδόσφαιρο ο Ανδρογέας κατάφερε στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων να πάρει την νίκη με σκορ 2 - 1.
Τα γκολ για την ομάδα μας πέτυχε ο Μπρίνταλος στο 10΄με σουτ έξω από την γραμμή της μεγάλης περιοχής, και στο 93΄αφού ξέφυγε από τους αμυντικούς πλάσαρε τον αντίπαλο τερματοφύλακα. Στο 60΄ η Ροδιά είχε ισοφαρίσει με αυτογκόλ του Κωτσάκη.
Από τον Ανδρογέα αντίκρισαν κόκκινη κάρτα ο Τζαμούσης στο 40΄επειδή χτύπησε αντίπαλο, και ο Βραχνάκης στο 75΄ με δεύτερη κίτρινη.
Καλύτεροι από τον Ανδρογέα ήταν οι : Ντρακόντι, Βραχνάκης, Μπρίνταλος, Μωραιτάκης.
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ : Παλαιολόγος, Μωραιτάκης ( 65΄λ.τ Καστελάκης ), Ντρακόντι, Τζαμούσης, Βασάκης, Βραχνάκης, Μαυράκης, Μπρίνταλος, Ντάγκινής, Λουλακάκης ( 70΄Καββαδίας ), Κώτσάκης ( 80΄Τουτουντζής ).