Κυριακή 17 Μαρτίου 2019

ΠΑΙΔΙΚΟ 2:ΟΤΑΝ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΡΑΒΑ

Έπαιξε..... κι έχασε..... το παιδικό 2 αφού όλα πήγαν στραβά, χαμένα Lay up, χαμένες βολές , χαμένα ριμπάουντ, που έδιναν πολλές φορές μέχρι και τέταρτες ευκαιρίες στον αντίπαλο, οδήγησαν στο τελικό αποτέλεσμα 36-46.
Στο μοναδικό σημείο του αγώνα που απείλησε, η ομάδα μας εκτός από την πρώτη περίοδο που ήταν μπροστά στο σκορ, ήταν στην τελευταία περίοδο και για όση ώρα πίεσε τον αντίπαλο τον ανάγκασε σε συνεχόμενα λάθη, τα οποία όμως δεν ήταν αρκετά για να αλλάξουν την τροπή του γώνα.
Η διαιτησία πάρα πολύ καλή.
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ) ΔIΛBOHΣ 18(1), ΔOYΛΓEPAKHΣ 4, ΛAΘOYPAKHΣ, ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 4, ΓAPEΦAΛAKHΣ 2, TΣOMΠANAKHΣ 2 , ΑΦΡΑΘΙΑΝΑΚΗΣ 2, ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ  4, ΡΟΓΔΑΚΗΣ , ΜΠΑΓΙΑΤΗΣ, ΠΡΩΤΟΣΥΓΓΕΛΟΣ
Συνoδοί τμήματος οι κ.κ. Τσομπανάκης και Γαρεφαλάκης και χορηγός τμήματος SUPER STROM