Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022

ΠΑΙΔΙΚΟ 1:ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΣΑΝ

Το απόγευμα του Σαββάτου, 12 Νοεμβρίου, η ομάδα μας φιλοξένησε στο κλειστό του Λίντο τον Ηρόδοτο. Το  ξεκίνημα μας ήταν δυνατό με ένταση και πάθος με την ομάδα να προηγείται στο σκορ, όμως οι απουσίες και οι ασθένειες κατά την διάρκεια της εβδομάδας ήταν φανερό ότι θα   επηρέαζαν.  Στα μέσα του 1ου δεκάλεπτου ο Ηρόδοτος πήρε το προβάδισμα και το κράτησε μέχρι το τέλος του αγώνα, με το τελικό σκορ να διαμορφώνεται σε 49-60.

Ακόμα και με τις αντικειμενικές δυσκολίες οι παίκτες μας προσπάθησαν στο 4ο δεκάλεπτο αλλά φάουλ και κούραση έκριναν το αποτέλεσμα.

Το φύλλο αγώνος: Τα 10λεπτα: 12-17, 22-31, 37-48, 49-60

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ(ΛΟΥΜΠΟΥΝΗΣ,ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ), ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ 15 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ 14 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ 3 ΤΣΙΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 2 ΣΑΒΒΙΔΗΣ 4 ΜΙΕΣΤΡΙ 11 ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ ΚΑΒΛΕΝΤΑΚΗΣ ΣΚΑΡΒΕΛΑΚΗΣ

ΗΡΌΔΟΤΟΣ (ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ), ΚΑΛΛΑΣ 4 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΡΟΥΣΑΚΗΣ 12 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ 2 ΑΡΜΟΥΤΑΚΗΣ  ΚΑΤΣΙΑΜΑΓΚΟΣ ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ 18 ΤΣΙΩΡΑΣ 20 ΚΥΡΚΑΚΗΣ 2.